بهارنکو از سرمایه‌های اصلی کشور در حوزه خانواده است

مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس در گفت و گو با بهارنکو با اشاره به اینکه بهارنکو یک مجموعه تخصصی، نقطه زن و دقیق در حوزه خانواده است، اظهار کرد: این گروه موسسات بالای ۱۳ سال بوده که به صورت تخصصی در این حوزه‌ها ورود پیدا کرده است و جزء سرمایه‌های اصلی کشور در حوزه خانواده به شمار می رود.

زهرا یقطین با بیان اینکه بهارنکو سرمایه‌ای از منابع انسانی را نیز داراست، گفت: چرا که افراد حاضر در این مجموعه تجارب موفق و موثری در بخش خانواده دارند.

مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس افزود: به نظر من مجموعه بهارنکو نه تنها در استان فارس بلکه در کشور جریان ساز شده و به عنوان یک حلقه میانی نقش ایفا می‌کند.

یقطین گفت: چرا که بهارنکو واسطه بین مجموعه‌های حاکمیتی و مردم بوده و مردم هم از طریق تشکل‌ها و موسسات مختلف می‌توانند با حاکمیت در ارتباط باشند.

وی خاطر نشان کرد: من معتقد هستم جریان‌سازی بهارنکو نه تنها در شهر شیراز و استان فارس بلکه با توجه به کاری که از سال ۸۹ تاکنون در استان فارس به برکت بهارنکو انجام شده؛ ایجاد جریانی برای توجه به موضوع مهم قبل از ازدواج در سطح کشور شد.

لینک کوتاه این صفحه:

https://baharnekou.ir/?p=10142

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

small_c_popup.png
logo-samandehi