تو را می خواهم نه برای یک فصل، تو را می خواهم برای تمام فصول

تو را می خواهم نه برای یک فصل
تو را می خواهم برای تمام فصول

به همت بهارنکو کارگاه آموزشی روابط قبل از ازدواج با هدف توانمند سازی و مهارت افزایی جوانان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای دانشجویان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی گروه دانش بنیان خانواده بهارنکو ، سلسله کارگاه آموزشی روشنای جان با تدریس الهام جوان ،مدرس بهارنکو با هدف آشنایی مبانی ازدواج، انتخاب همسر و معیارهای آن، آسیب های قبل از ازدواج و ضرورت مشاوره پیش از ازدواج با حضور دانشجویان علاقه مند در دانشگاه آزاد شهرستان بختگان برگزار شد .

مدرس این کارگاه، با تاکید بر خودشناسی و شناخت بهتر خود، گفت: زوجین با درک احساسات، اعتقادات و شناخت نیازها  و درک متقابل از یکدیگر بهتر می‌توانند تصمیم گیری کنند.

وی افزود: افراد با توجه به شناخت از هدف خود، تفکر و انتخاب معیار مناسب و درک بهتر از شناختها می‌توانند در انتخاب همسر بهتر تصمیم گیری کنند و با توجه به نقاط قوت و ضعف و معیارهای خود در انتخاب همسر تلاش‌های لازم را انجام بدهند.

الهام جوان با بیان اینکه زندگی زناشویی موفق علاوه بر امکانات و تسهیلات به مهارت ها و توانمندی های خاصی نیز نیاز دارد، تصریح کرد:به طور کلی ازدواج در سه مرحله آشنایی، نامزدی و عقد رسمی شکل می گیرد لذا مشاوره قبل از ازدواج روشی مداخله ای برای زوج های در شرف ازدواج با هدف آموزش مهارت های مورد نیاز به منظور بهبود روابطشان می باشد.

لینک کوتاه این صفحه:

https://baharnekou.ir/?p=10136

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

small_c_popup.png
logo-samandehi