کاهش آسیب‌های اجتماعی یک اصل مهم در جامعه بشمار می رود

فرماندار شهرستان خرامه:

فرماندار شهرستان خرامه:

کاهش آسیب‌های اجتماعی یک اصل مهم در جامعه بشمار می رود

رئیس کارگروه آسیب های اجتماعی شهرستان خرامه گفت: کاهش تبعات آسیبهای اجتماعی بدون بسیج عمومی، مشارکت و تعامل آحاد مردم و خانواده ها امکان پذیر نیست و باید از همه ظرفیتها و پتانسیل موجود در شهرستان برای از بین بردن آن نهایت بهره را برد.

به گزارش روابط عمومی موسسات دانش بنیان خانواده بهارنکو شهرستان خرامه، جلسه کارگروه آسیب های اجتماعی به ریاست رنجبر فرماندار و با حضور بخشداران و اعضاء کارگروه و نماینده بهارنکو در سالن شهید قاسم سلیمانی فرمانداری برگزار شد.

در ابتدا اعضاء و ادارات عضو کارگروه، عملکرد خود را در حوزه پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی شهرستان ارائه نمودند.

رنجبر فرماندار شهرستان خرامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارگروه و با اشاره به آسیب های اجتماعی در شهرستان ابراز کردند؛ برای کاهش این آسیب های اجتماعی در شهرستان نیاز به برنامه ریزی منسجم و هماهنگ شده بین دستگاه های اجرایی و نهادهای مرتبط فرهنگی و اجتماعی از جمله ادارات عضو کارگروه و تشکل های مردم نهاد است تا با شناسایی هرچه بیشتر عوامل موثر در این پدیده، با آموزش و اطلاع رسانی از بروز و شیوع آن در شهرستان جلوگیری کرد.

جمالی نماینده بهار نکو بیان کرد:مرکز بهارنکو آمادگی همکاری و ادامه تعاملات وکمک در رفع آسیب های اجتماعی و ارائه گزارش کامل از فعالیت های انجام شده در این زمینه را دارد.

در پایان پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در راستای جلوگیری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان اتخاذ شد.

لینک کوتاه این صفحه:

https://baharnekou.ir/?p=10134

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

small_c_popup.png
logo-samandehi