خانه نوآوری بهارنکو

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

خانه نوآوری خانواده با هدف ایجاد اکوسیستم خلاقیت و نوآوری در حیطه خانواده و به خصوص در مجموعه بهار نکو از فروردین ۱۴۰۱ آغاز کار نموده است.
چکیده فعالیت های خانه نوآوری خانواده به شرح زیر می باشد:

رویدادهای نوآوری و شتابدهی:

با هدف کمک به تعریف، طراحی و پیاده سازی مسیر همکاری استارت‌آپ ها با سایر سازمان ها و همچنین رشد استارت آپ ها و شتابدهی فردی و تیمی.
خانه نوآوری بستری است که در آن بسیاری از ابزارها و منابع مورد نیاز کارآفرینی شامل زیرساخت ها، مربیان و مشاوران، سرمایه گذاران ریسک پذیر، شتابدهنده ها، خدمات دهندگان به استارتاپ ها و کسب و کارها، استارتاپ ها و بازیگران اصلی اکوسیستم کارآفرینی را در یک فضا گردهم می‌آورد.

روزهای رنگی:

یکی از مولفه‌های مهم و اصلیِ صیانت از کارکنان سازمان‌ها آموزش است که اگر این آموزش با خلاقیت و نوآوری همراه باشد میزان اثرگذاری آن به مراتب بیشتر است و کارکنان را به سمت تفکر، تامل و تحول (چه از نظر فردی و چه از نظر سازمانی) هدایت می‌کند. بنای خانه نوآوری خانواده در روزهای رنگی بر این است تا با اتکاء به کتاب، فیلم، بازیهای فکری، دورهمی و جلسات ایده پردازی‌ این مهم را ویژه کارکنان بهارنکو انجام دهد.
سبز: ارائه کتاب و فیلم
در این رنگ سعی براین است که با انتخاب کتاب یا فیلم با موضوعات سازمانی، انگیزشی، روانشناسی و فرهنگی اثری مثبت بر نگرش افراد از لحاظ شخصی و سازمانی ایجاد شود.
نارنجی: بازیهای فکری
فرهنگ بازی کردن در محیط کار در بهره وری کارکنان نقش به سزایی دارد.
فعال‌نگه‌داشتن افراد در مواقع استرس‌زا، سرزنده‌نگه‌داشتن ذهن و بدن، تشویق به کار گروهی، افزایش انرژی، جلوگیری از فرسودگی شغلی، افزایش خلاقیت و نوآوری ازجمله فواید بازی کردن است.
خانه نوآوری خانواده با در نظر گرفتن این مسائل اقدام به برگزاری بازیهای فکری طی برنامه های مختلف ویژه کارکنان نموده است.
آبی: ایده پردازی همگانی
مسائل وقتی بهتر حل می شوند که از زوایای فکری متقاوت دیده شوند. در این رویداد سعی شده است با مطرح کردن مسائل و مشکلات سازمانی و دعوت همگانی از کارکنان، پیشنهادات، ایده ها و راه حل ها پیرامون مساله مورد نظر در جمعی دوستانه مطرح گردد.
بنفش: دورهمی سازمانی
ایجاد شبکه سازی، همدلی، آشنا شدن با افراد دیگر موسسات از اهداف اصلی این رویداد می باشد. این رویداد در قالب دورهمی های یک یا نیمروزه در محیط های متقاوت به صورت دوره ای برگزار می شود.
مشکی: آزمون نقدپذیری
نقدهای سازنده باعث بهبود عملکرد شخصی و سازمانی می شود. رویداد مشکی با هدف اشراف موسسات به نقاط ضعف خود در جهت بهبود عملکرد به صورت مجازی برگزار می گردد.
از طریق بخش زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه این صفحه:

https://baharnekou.ir/?p=9898

اخبار مرتبط:

small_c_popup.png
logo-samandehi