موسسه ماهان

مؤسسه‌ی مرکز آفرینش‌های هنری‌ادبی ماهان در عرصه‌هایی چون برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های هنری و ادبی به‌صورت حضوری و مجازی، مسابقات کتاب، پخش فیلم، امانت کتاب (ایربوک) و اموری از این دست فعالیت می‌کند. این مؤسسه مجهز به گالری برای برپایی نمایشگاه آثار هنری و دارای فضای مناسب جهت برگزاری برنامه‌های مناسبتی ویژه به‌صورت حضوری است.

تاریخچه‌ی مؤسسه:

مؤسسه‌ی مرکز آفرینش‌های هنری‌ادبی ماهان در سال ۱۳۸۹ با هدف ایجاد بستری برای فعالیت‌های حرفه‌ای هنری، ادبی، فرهنگی و ترویج ادبیات و هنر در میان خانواده‌ها ایجاد شد. مؤسسه‌ی ماهان در سال ۱۳۹۷ در راستای گسترش فعالیت‌های خود بخش امانت کتاب به‌نام ایربوک با شعار «در هوای کتاب» را به‌طور اختصاصی برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دانشکده‌ی پزشکی راه‌اندازی کرد. در سال ۱۴۰۰ ایربوک خانواده در کوچه‌ی ۶ خیابان ملاصدرا (واقع در محل مؤسسه) به همراه سامانه‌ی برخط امانت کتاب جهت استفاده‌ی زوجین راه‌اندازی شد.
هدف اصلی:
ارتقای سطح فرهنگی خانواده‌ها در شهر شیراز و استان فارس با ترویج فعالیت‌های هنری‌ادبی و کتاب‌خوانی
اهداف فرعی:
ایجاد بستری برای فعالیت‌های حرفه‌ای هنری، ادبی، فرهنگی و ترویج ادبیات و هنر در میان خانواده‌ها و جذب جوانان و دانشجویان و استفاده از ظرفیت‌های آن‌ها.
ضرورت:
برطرف کردن دغدغه های هنری-ادبی خانواده و ایجاد نگرش هنری برای ارتقا و تعالی خانواده و همچنین نیاز مجموعه‌مؤسسات بهارنکو به یک مرجع هنری‌ادبی.
شرح خدمات:
– برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های هنری و ادبی به‌صورت حضوری و مجازی
– مسابقات کتاب
– پخش فیلم
– امانت کتاب (ایربوک)
– گالری
– فضای مناسب جهت برگزاری برنامه‌های ویژه
اکثر خدمات مؤسسه‌ی ماهان برای مخاطبان مجموعه‎مؤسسات بهارنکو رایگان یا شامل تخفیف ویژه است.
مزیت رقابتی:
– تنوع خدمات با تعرفه‌ی پایین یا رایگان.
– خدمات تخصصی در حوزه‌ی فعالیت‌های دانشجویی و امور خانواده.
خدمات رایگان قابل ارائه:
اکثر خدمات مؤسسه‌ی ماهان برای خانواده‌ها و زوجین رایگان است.

لینک کوتاه این صفحه:

https://baharnekou.ir/?p=9870

اخبار مرتبط:

small_c_popup.png
logo-samandehi